Úvod Aktuality » Yachtcontroller - dálkové ovládání i pro motory Volvo Penta IPS

Yachtcontroller - dálkové ovládání i pro motory Volvo Penta IPS

BEZDRATOVÉ DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ YACHTCONTROLLER PRO LODĚ S POHONEM IPS

Společnost Yacht Controller po dvou letech studií a testování uvádí na trh nové bezdrátové dálkové ovládání YC V.IPS, které je určené pro lodě s motorizací Volvo Penta IPS. Nové ovládání YC V.IPS je bezdrátové ovládání, které plnohodnotně supluje funkce joystiku, který instalován výrobcem motorů Volvo Penta včetně funkce DPS (Dynamic positioning systém – Virtuální kotva) za předpokladu, že je toto příslušenství nainstalováno k lodi.

Dále Vám poskytuje možnost ovládat jeden případně dva kotevní navijáky jako i přední a zadní dokormidlovací motor. Ovládání YC V.IPS Vám umožní ovládat plavidlo z které-koli části lodě co Vám dodá při manipulaci nebo kotvení dokonalý přehled a jistotu. Díky ergonomickému navržení samotného joystiku na ovladači dodává jednoduchost a intuitivní manipulaci s joystikem, čím získáte cit při samotném ovládání s lodě. 

Přijímač a vysílač spolu komunikují kódovaným protokolem na dvou frekvencích, které zabezpečují bezpečný přenos dat a informací. V případě poruchy nebo konfliktu jedné z frekvencí je přenos zabezpečen tou druhým frekvenčním kanálem.

Video